t-Global Technology TG2030-100-100-3.0-0
TG2030-100-100-3.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
TG2030-100-100-3.0-0
Brief Description
TG2030 SHEET 100X100X3MM
Datasheet Download
TG2030-100-100-3.0-0.pdf
Availability of TG2030-100-100-3.0-0
QUANTITY
TG2030-100-100-3.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TG2030-100-100-3.0-0
Internal Part NumberEIS-TG2030-100-100-3.0-0
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ShapeSquare
Outline100.00mm x 100.00mm
Thickness0.118" (3.00mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity2.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TG2030-100-100-3.0-0
Related LinksTG2030-100, TG2030-100-100-3.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
TG2030-100-100-3.0-0 Details Description
Related parts for TG2030-100-100-3.0-0
IC EEPROM FLASH 32MBIT 44-PLCC datasheet.pdf
MOSFET N-CH 800V 5.8A D2PAK datasheet.pdf
CARDEDGE 26POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
RES MO 1/2W 1.8K OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V POWERDI datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 39POS PIN datasheet.pdf
RES 121 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
2 WAY SIL HORIZ PC TAIL F/LOCK datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 2:10 725MHZ 44QFN datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS PNL MNT SKT CRIMP datasheet.pdf
CONN SOCKET FPC .4MM 30POS SMD datasheet.pdf