t-Global Technology TG2030-150-150-1.0-0
TG2030-150-150-1.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
TG2030-150-150-1.0-0
Brief Description
TG SERIES SHEET 150X150X1MM
Datasheet Download
TG2030-150-150-1.0-0.pdf
Availability of TG2030-150-150-1.0-0
QUANTITY
TG2030-150-150-1.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TG2030-150-150-1.0-0
Internal Part NumberEIS-TG2030-150-150-1.0-0
ShapeSquare
Outline150.00mm x 150.00mm
Thickness0.040" (1.02mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity2.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TG2030-150-150-1.0-0
Related LinksTG2030-150, TG2030-150-150-1.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
TG2030-150-150-1.0-0 Details Description
Related parts for TG2030-150-150-1.0-0
CORD ANTISTATIC GROUND datasheet.pdf
CONN HEADER 23POS SNGL 2MM SMD datasheet.pdf
MODULE DDR2 1GB 240-DIMM datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 10V 10% 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 EYELET datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 24POS STR 5.08MM datasheet.pdf
SPRING PROBE SLEEVE datasheet.pdf
IC CPLD 512MC 7.1NS 324BGA datasheet.pdf
CONV DC/DC 6W 9-36VIN +/-12VOUT datasheet.pdf
HOUSING datasheet.pdf
CAP FILM 100NF 5% 1600VDC datasheet.pdf
FUSE 1400A 900V 3TN/110 datasheet.pdf