t-Global Technology TG2030-20-90-4.5
TG2030-20-90-4.5 picture photo
Mfg. Part Number
TG2030-20-90-4.5
Brief Description
THERMAL PAD TG2030 20X90X4.5MM
Datasheet Download
TG2030-20-90-4.5.pdf
Availability of TG2030-20-90-4.5
QUANTITY
TG2030-20-90-4.5 Order Process
Ship out your order
Specifications of TG2030-20-90-4.5
Internal Part NumberEIS-TG2030-20-90-4.5
UsageSheet
ShapeRectangle
Outline90.00mm x 20.00mm
Thickness0.177" (4.50mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity2.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TG2030-20-90-4.5
Related LinksTG2030-2, TG2030-20-90-4.5 Datasheet, t-Global Technology Distributor
TG2030-20-90-4.5 Details Description
Related parts for TG2030-20-90-4.5
TRANS NPN/PNP 60V 1A SOT23-6 datasheet.pdf
RES SMD 232K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 60.4OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
DC PLUG STR CABLE 5.5X2.1MM datasheet.pdf
CONN RCPT IPASS R/A 50POS SMD datasheet.pdf
NEW MINI FIT CONN ASSY datasheet.pdf
RES 90K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE PLUG-Z DIODE 3POS 0.3M datasheet.pdf
CIR BRKR MAG 30A 240VAC 80VDC datasheet.pdf
TOOL DIE ASSEMBLY datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 38.8A TO-247 datasheet.pdf