t-Global Technology TG2030-24-21.01-0.5
TG2030-24-21.01-0.5 picture photo
Mfg. Part Number
TG2030-24-21.01-0.5
Brief Description
THERMAL PAD 24X21.01X0.5MM
Datasheet Download
TG2030-24-21.01-0.5.pdf
Availability of TG2030-24-21.01-0.5
QUANTITY
TG2030-24-21.01-0.5 Order Process
Ship out your order
Specifications of TG2030-24-21.01-0.5
Internal Part NumberEIS-TG2030-24-21.01-0.5
UsageSheet
ShapeRectangle
Outline24.00mm x 21.01mm
Thickness0.019" (0.500mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity2.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TG2030-24-21.01-0.5
Related LinksTG2030-24, TG2030-24-21.01-0.5 Datasheet, t-Global Technology Distributor
TG2030-24-21.01-0.5 Details Description
Related parts for TG2030-24-21.01-0.5
IC 4.13V P-P 15% TO92-3 datasheet.pdf
FAN AXIAL 25X10MM BALL 5VDC WIRE datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR 10A 277VAC datasheet.pdf
MODULE I.MX51 512MB FLASH 25PK datasheet.pdf
FUNCTION GENERATOR 12 MHZ DDS datasheet.pdf
FIXED IND 250UH 5A 75 MOHM TH datasheet.pdf
CAP CER 220PF S3B datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X35MM L-TAB datasheet.pdf
BEARING 636000179 datasheet.pdf
OSC MEMS 50.0000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf