t-Global Technology TG2030-25-25-3
TG2030-25-25-3 picture photo
Mfg. Part Number
TG2030-25-25-3
Brief Description
THERMAL PAD 25X25X3MM
Datasheet Download
TG2030-25-25-3.pdf
Availability of TG2030-25-25-3
QUANTITY
TG2030-25-25-3 Order Process
Ship out your order
Specifications of TG2030-25-25-3
Internal Part NumberEIS-TG2030-25-25-3
UsageSheet
ShapeSquare
Outline25.00mm x 25.00mm
Thickness0.118" (3.00mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity2.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TG2030-25-25-3
Related LinksTG2030-, TG2030-25-25-3 Datasheet, t-Global Technology Distributor
TG2030-25-25-3 Details Description
Related parts for TG2030-25-25-3
CONN EDGECARD 120PS .100 EYELET datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 30V datasheet.pdf
FILTER HI PERFORM IEC INLET 15A datasheet.pdf
CABLE 15COND 24AWG SHLD 100' datasheet.pdf
Connector Socket 39 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM datasheet.pdf
EVAL BOARD HMC679LC3C datasheet.pdf
MAIN FILTER - HEPA CHEMICAL datasheet.pdf
ATTENUATOR 11 DB DC 18GHZ datasheet.pdf