t-Global Technology TG4040-320-320-0.5-0
TG4040-320-320-0.5-0 picture photo
Mfg. Part Number
TG4040-320-320-0.5-0
Brief Description
TG SERIES SHEET 320X320X0.5MM
Datasheet Download
TG4040-320-320-0.5-0.pdf
Availability of TG4040-320-320-0.5-0
QUANTITY
TG4040-320-320-0.5-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TG4040-320-320-0.5-0
Internal Part NumberEIS-TG4040-320-320-0.5-0
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.019" (0.500mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity4.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TG4040-320-320-0.5-0
Related LinksTG4040-320, TG4040-320-320-0.5-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
TG4040-320-320-0.5-0 Details Description
Related parts for TG4040-320-320-0.5-0
CONN SPLICE PARA 1/0 AWG SOLIS datasheet.pdf
LED 2HI 3MM YEL OVER GREEN PC MN datasheet.pdf
RES SMD 68 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
HEATSINK 37.5X37.5X19.5MM NO TIM datasheet.pdf
RES SMD 4.27K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
PIN STRIP HEADER 21 PIN RIGHT AN datasheet.pdf
DUBOX datasheet.pdf
COMBO 8W8 F PCB R/A 50 O TIN datasheet.pdf
CONN RCPT 37POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
CAP CER 5.3PF 100V NP0 0402 datasheet.pdf
FIXED IND 2.2MH 380MA 2.3 OHM TH datasheet.pdf