t-Global Technology TG4040-320-320-0.8MM
TG4040-320-320-0.8MM picture photo
Mfg. Part Number
TG4040-320-320-0.8MM
Brief Description
TG SERIES SHEET 320X320X0.8MM
Datasheet Download
TG4040-320-320-0.8MM.pdf
Availability of TG4040-320-320-0.8MM
QUANTITY
TG4040-320-320-0.8MM Order Process
Ship out your order
Specifications of TG4040-320-320-0.8MM
Internal Part NumberEIS-TG4040-320-320-0.8MM
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.0031" (0.080mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity4.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TG4040-320-320-0.8MM
Related LinksTG4040-320, TG4040-320-320-0.8MM Datasheet, t-Global Technology Distributor
TG4040-320-320-0.8MM Details Description
Related parts for TG4040-320-320-0.8MM
CONN HEADER 66POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 128POS SKT datasheet.pdf
AC/DC PROGRAMMABLE SUPPLY 0-60V datasheet.pdf
RES 287 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 75 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TVS DIODE 9.72VWM 17.3VC DO215AB datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .100 DIP 24POS datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
CAP FILM 0.0062UF 5% 850VDC AXIA datasheet.pdf