t-Global Technology TG4040-320-320-2.0-0
TG4040-320-320-2.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
TG4040-320-320-2.0-0
Brief Description
TG SERIES SHEET 320X320X2MM
Datasheet Download
TG4040-320-320-2.0-0.pdf
Availability of TG4040-320-320-2.0-0
QUANTITY
TG4040-320-320-2.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TG4040-320-320-2.0-0
Internal Part NumberEIS-TG4040-320-320-2.0-0
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.079" (2.00mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity4.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TG4040-320-320-2.0-0
Related LinksTG4040-320, TG4040-320-320-2.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
TG4040-320-320-2.0-0 Details Description
Related parts for TG4040-320-320-2.0-0
TRANS PNP 80V 1.5A SOT223 datasheet.pdf
CAP CER 600PF 15KV R16 DISK datasheet.pdf
RES 49.9 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
PREMO-FLEX LGT 229 TYPEA 8POS datasheet.pdf
IC FPGA 145 I/O 672UBGA datasheet.pdf
Connector Socket 6 Position 0.200" (5.08mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
OSC PROG 8NS 20PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
INSERT RJ45 MALE IDC datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X12MM XCUT datasheet.pdf
RES SMD 1.96K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
OSC SO 125.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf