t-Global Technology TG6050-24-21.01-1
TG6050-24-21.01-1 picture photo
Mfg. Part Number
TG6050-24-21.01-1
Brief Description
THERMAL PAD 24X21.01X1MM
Datasheet Download
TG6050-24-21.01-1.pdf
Availability of TG6050-24-21.01-1
QUANTITY
TG6050-24-21.01-1 Order Process
Ship out your order
Specifications of TG6050-24-21.01-1
Internal Part NumberEIS-TG6050-24-21.01-1
UsageSheet
ShapeRectangle
Outline24.00mm x 21.01mm
Thickness0.040" (1.02mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity6.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TG6050-24-21.01-1
Related LinksTG6050-2, TG6050-24-21.01-1 Datasheet, t-Global Technology Distributor
TG6050-24-21.01-1 Details Description
Related parts for TG6050-24-21.01-1
IC FLASH 8MBIT 80NS 48TSOP datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V datasheet.pdf
DIODE ZENER 33V 200MW TO92 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 EYELET datasheet.pdf
BEAD FERRITE ARRAY 33 OHM 2010 datasheet.pdf
CONN RCPT 18POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
LED RED DIFFUSED 0603 SMD datasheet.pdf
RES 31.6K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 500MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
IC TXRX CAN LIN 250MA LDO 36SSOP datasheet.pdf
CHISEL 30DEG TIP 1.2MM 700DEG datasheet.pdf