Panduit TG70IW10
TG70IW10 picture photo
Mfg. Part Number
TG70IW10
Manufacturer
Product Category
Wire Ducts, Raceways
Brief Description
PWR RATED MULTI-CHAN RACEWAY
Datasheet Download
TG70IW10.pdf
Availability of TG70IW10
QUANTITY
TG70IW10 Order Process
Ship out your order
Specifications of TG70IW10
Internal Part NumberEIS-TG70IW10
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package40
Category Cables, Wires - Management
FamilyWire Ducts, Raceways
SeriesPan-Way® TG-70
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TG70IW10
Related LinksTG70, TG70IW10 Datasheet, Panduit Distributor
TG70IW10 Details Description
Related parts for TG70IW10
IC RESET CMOS 4.5V 100MS 5SSOP datasheet.pdf
IC SYSTEM MON 12BIT 4CH 10-UMAX datasheet.pdf
CAP FILM 0.39UF 5% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
POT 5K OHM 2W WIREWOUND LINEAR datasheet.pdf
1-1/2 BCT BK 25/4'/PKG datasheet.pdf
CABLE 7COND 20AWG SHLD 500' datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X10MM L-TAB datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 3POS INLINE SKT datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 70W datasheet.pdf