FFF TH12415000J0G
TH12415000J0G picture photo
Mfg. Part Number
TH12415000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
381 TB PLUGGABLE PLUG
Datasheet Download
TH12415000J0G.pdf
Availability of TH12415000J0G
QUANTITY
TH12415000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of TH12415000J0G
Internal Part NumberEIS-TH12415000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,240
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TH12415000J0G
Related LinksTH1241, TH12415000J0G Datasheet, FFF Distributor
TH12415000J0G Details Description
Related parts for TH12415000J0G
LED 1 DIGIT GREEN COMMON CATHODE datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 3A 50 MOHM TH datasheet.pdf
RES SMD 113 OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP CER 0.039UF 25V X7R 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
RES SMD 15 OHM 1/4W 0805 WIDE datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 35V 20% 2917 datasheet.pdf
TVS DIODE 5VWM 18.3VC SOD323 datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 28VIN 24VOUT 50W datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM R-TAB datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 53POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
3300UF 25V 16X31MM 105C 10000H datasheet.pdf