FFF TH16215100J0G
TH16215100J0G picture photo
Mfg. Part Number
TH16215100J0G
Brief Description
350 TB PLU PLU SOLID
Datasheet Download
TH16215100J0G.pdf
Availability of TH16215100J0G
QUANTITY
TH16215100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of TH16215100J0G
Internal Part NumberEIS-TH16215100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,030
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TH16215100J0G
Related LinksTH1621, TH16215100J0G Datasheet, FFF Distributor
TH16215100J0G Details Description
Related parts for TH16215100J0G
IC MCU 16BIT 1KB FLASH 20TVSOP datasheet.pdf
RES SMD 2.94KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 64TQFP datasheet.pdf
IC HEX INVRT W/OPEN DRAIN 14SSOP datasheet.pdf
IC AMP MMIC BIPO BROADBND SC70-6 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 25V 10% RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0612 datasheet.pdf
Connector Socket 64 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5V 5W datasheet.pdf