Hirose Electric Co Ltd TJ50A-2022-A(66)
TJ50A-2022-A(66) picture photo
Mfg. Part Number
TJ50A-2022-A(66)
Manufacturer
Product Category
Crimpers, Applicators, Presses - Accessories
Brief Description
TOOL ACCY
Datasheet Download
TJ50A-2022-A(66).pdf
Availability of TJ50A-2022-A(66)
QUANTITY
TJ50A-2022-A(66) Order Process
Ship out your order
Specifications of TJ50A-2022-A(66)
Internal Part NumberEIS-TJ50A-2022-A(66)
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Tools
FamilyCrimpers, Applicators, Presses - Accessories
SeriesTJ50A
Accessory TypeCrimp Head Components
For Use With/Related Products-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TJ50A-2022-A(66)
Related LinksTJ50A-20, TJ50A-2022-A(66) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
TJ50A-2022-A(66) Details Description
Related parts for TJ50A-2022-A(66)
JUMPER-H1502TR/A3049R/H1502TR 10 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
RES 69.8K OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 816 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 300 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 264 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf