Taiyo Yuden TLF14CB1830R5
TLF14CB1830R5 picture photo
Mfg. Part Number
TLF14CB1830R5
Brief Description
CHOKE COMMON MODE 18000UH
Datasheet Download
TLF14CB1830R5.pdf
Availability of TLF14CB1830R5
QUANTITY
TLF14CB1830R5 Order Process
Ship out your order
Specifications of TLF14CB1830R5
Internal Part NumberEIS-TLF14CB1830R5
Number of Lines2
Inductance18mH
Current500mA
DC Resistance (DCR)-
Impedance-
Operating Temperature-25°C ~ 105°C
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension0.867" L x 0.669" W (22.00mm x 17.00mm)
Height (Max)0.906" (23.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TLF14CB1830R5
Related LinksTLF14C, TLF14CB1830R5 Datasheet, Taiyo Yuden Distributor
TLF14CB1830R5 Details Description
Related parts for TLF14CB1830R5
IDC CABLE - MDJ50K/MC50G/X datasheet.pdf
RES 3 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN PCMCIA CARD PUSH-PULL datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM VM 10-TDFN datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBING datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
RES 33K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 4V RADIAL datasheet.pdf
CONSOLE SYSTEM STANDARD DESK datasheet.pdf
FIXED IND 680NH 450MA 600 MOHM datasheet.pdf