Taiyo Yuden TLF14CB6820R8K1
TLF14CB6820R8K1 picture photo
Mfg. Part Number
TLF14CB6820R8K1
Brief Description
CHOKE COMMON MODE 6800UH
Datasheet Download
TLF14CB6820R8K1.pdf
Availability of TLF14CB6820R8K1
QUANTITY
TLF14CB6820R8K1 Order Process
Ship out your order
Specifications of TLF14CB6820R8K1
Internal Part NumberEIS-TLF14CB6820R8K1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLTLF14CB (H)yyyK1 Series 25/Feb/2015
Number of Lines2
Inductance6.8mH
Current800mA
DC Resistance (DCR)600 mOhm Max
Impedance-
Operating Temperature-25°C ~ 105°C
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension0.867" L x 0.669" W (22.00mm x 17.00mm)
Height (Max)0.906" (23.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TLF14CB6820R8K1
Related LinksTLF14CB, TLF14CB6820R8K1 Datasheet, Taiyo Yuden Distributor
TLF14CB6820R8K1 Details Description
Related parts for TLF14CB6820R8K1
IC REG LDO 3.3V 0.2A SOT223 datasheet.pdf
RES SMD 383 OHM 0.02% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
UPS 1050VA 650W 8OUT USB datasheet.pdf
IC FPGA 89 I/O 132CSBGA datasheet.pdf
IC SRAM 256KBIT 55NS 28SOP datasheet.pdf
CONN HEADER STRT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .156" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 140POS .100" datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS INLINE SKT datasheet.pdf