Taiyo Yuden TLF14CBH1030R7K1
TLF14CBH1030R7K1 picture photo
Mfg. Part Number
TLF14CBH1030R7K1
Brief Description
CHOKE COMMON MODE 10000UH
Datasheet Download
TLF14CBH1030R7K1.pdf
Availability of TLF14CBH1030R7K1
QUANTITY
TLF14CBH1030R7K1 Order Process
Ship out your order
Specifications of TLF14CBH1030R7K1
Internal Part NumberEIS-TLF14CBH1030R7K1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLTLF14CB (H)yyyK1 Series 25/Feb/2015
Number of Lines2
Inductance10mH
Current700mA
DC Resistance (DCR)850 mOhm Max
Impedance-
Operating Temperature-25°C ~ 105°C
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension0.906" L x 0.867" W (23.00mm x 22.00mm)
Height (Max)0.689" (17.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TLF14CBH1030R7K1
Related LinksTLF14CBH, TLF14CBH1030R7K1 Datasheet, Taiyo Yuden Distributor
TLF14CBH1030R7K1 Details Description
Related parts for TLF14CBH1030R7K1
IC OPAMP VFB 100MHZ 8SO datasheet.pdf
OSC XO 1.544MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
RES 154K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HOUSING 30PS .100 SGL datasheet.pdf
IC CROSSPOINT SWITCH 2X2 16TSSOP datasheet.pdf
LED BLUE CLEAR 2PLCC SMD datasheet.pdf
IMPACT BP 6X16 OPEN SN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 400W datasheet.pdf
LM 5.00/180/18 BK datasheet.pdf
CAP FILM 6.8UF 10% 250V RADIAL datasheet.pdf
XBEE 915MHZ LORA SMA datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 2POS PIN datasheet.pdf