Taiyo Yuden TLF14CBH2021R2
TLF14CBH2021R2 picture photo
Mfg. Part Number
TLF14CBH2021R2
Brief Description
CHOKE COMMON MODE 2000UH
Datasheet Download
TLF14CBH2021R2.pdf
Availability of TLF14CBH2021R2
QUANTITY
TLF14CBH2021R2 Order Process
Ship out your order
Specifications of TLF14CBH2021R2
Internal Part NumberEIS-TLF14CBH2021R2
Number of Lines2
Inductance2mH
Current1.2A
DC Resistance (DCR)-
Impedance-
Operating Temperature-25°C ~ 105°C
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension0.906" L x 0.867" W (23.00mm x 22.00mm)
Height (Max)0.689" (17.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TLF14CBH2021R2
Related LinksTLF14CB, TLF14CBH2021R2 Datasheet, Taiyo Yuden Distributor
TLF14CBH2021R2 Details Description
Related parts for TLF14CBH2021R2
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 100' datasheet.pdf
IC OPAMP GP 380MHZ 16QSOP datasheet.pdf
IC REG LDO 2.7V 0.3A SOT89-5 datasheet.pdf
CONN HEADER 16POS MATE-N-LOK AU datasheet.pdf
IC 8051 MCU 15K FLASH 48-TQFP datasheet.pdf
RES SMD 2.8K OHM 2W 2512 WIDE datasheet.pdf
CLEAN & STRIP DISC D2 4" S XCS datasheet.pdf
OPTICAL ENCODER datasheet.pdf
IC OSC VCXO 155.52MHZ 6-CLCC datasheet.pdf