Taiyo Yuden TLF14CBH2721R1
TLF14CBH2721R1 picture photo
Mfg. Part Number
TLF14CBH2721R1
Brief Description
CHOKE COMMON MODE 2700UH
Datasheet Download
TLF14CBH2721R1.pdf
Availability of TLF14CBH2721R1
QUANTITY
TLF14CBH2721R1 Order Process
Ship out your order
Specifications of TLF14CBH2721R1
Internal Part NumberEIS-TLF14CBH2721R1
Number of Lines2
Inductance2.7mH
Current1.1A
DC Resistance (DCR)-
Impedance-
Operating Temperature-25°C ~ 105°C
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension0.906" L x 0.867" W (23.00mm x 22.00mm)
Height (Max)0.689" (17.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TLF14CBH2721R1
Related LinksTLF14CB, TLF14CBH2721R1 Datasheet, Taiyo Yuden Distributor
TLF14CBH2721R1 Details Description
Related parts for TLF14CBH2721R1
IC REG BST SEPIC ADJ 0.71A 8MSOP datasheet.pdf
CAP CER 56PF 100V NP0 1206 datasheet.pdf
CAP CER 0.12UF 200V X7R 1812 datasheet.pdf
IC FPGA 564 I/O 1152FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
CORD POWER MALE-FEMALE 2.5M datasheet.pdf
RES 866 OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
T5009-6 4NC BBM FLEX 1 ACT NPT datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 16 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf