Taiyo Yuden TLF14CBH3021R0
TLF14CBH3021R0 picture photo
Mfg. Part Number
TLF14CBH3021R0
Brief Description
CHOKE COMMON MODE 3000UH
Datasheet Download
TLF14CBH3021R0.pdf
Availability of TLF14CBH3021R0
QUANTITY
TLF14CBH3021R0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TLF14CBH3021R0
Internal Part NumberEIS-TLF14CBH3021R0
Number of Lines2
Inductance3mH
Current1A
DC Resistance (DCR)-
Impedance-
Operating Temperature-25°C ~ 105°C
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension0.906" L x 0.867" W (23.00mm x 22.00mm)
Height (Max)0.689" (17.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TLF14CBH3021R0
Related LinksTLF14CB, TLF14CBH3021R0 Datasheet, Taiyo Yuden Distributor
TLF14CBH3021R0 Details Description
Related parts for TLF14CBH3021R0
CONN HEADR BRKWAY .100 06POS STR datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 124K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN HEADER 44POS DUAL .100 TIN datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 1.18" 1MM 18POS datasheet.pdf
RES 432K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M4 NYLON 62MM datasheet.pdf
FERRITE CORE RM 5.3UH N87 datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
OSC XO 100.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf