Taiyo Yuden TLF14CBH6820R8K1
TLF14CBH6820R8K1 picture photo
Mfg. Part Number
TLF14CBH6820R8K1
Brief Description
CHOKE COMMON MODE 6800UH
Datasheet Download
TLF14CBH6820R8K1.pdf
Availability of TLF14CBH6820R8K1
QUANTITY
TLF14CBH6820R8K1 Order Process
Ship out your order
Specifications of TLF14CBH6820R8K1
Internal Part NumberEIS-TLF14CBH6820R8K1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLTLF14CB (H)yyyK1 Series 25/Feb/2015
Number of Lines2
Inductance6.8mH
Current800mA
DC Resistance (DCR)600 mOhm Max
Impedance-
Operating Temperature-25°C ~ 105°C
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension0.906" L x 0.867" W (23.00mm x 22.00mm)
Height (Max)0.689" (17.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TLF14CBH6820R8K1
Related LinksTLF14CBH, TLF14CBH6820R8K1 Datasheet, Taiyo Yuden Distributor
TLF14CBH6820R8K1 Details Description
Related parts for TLF14CBH6820R8K1
TRANS PREBIAS NPN 200MW SOT23-3 datasheet.pdf
IC SYNTHESIZER FREQ PROGR 28PLCC datasheet.pdf
FIXED IND 56UH 900MA 210 MOHM datasheet.pdf
IC MCU 16BIT ROMLESS 128QFP datasheet.pdf
IC OPAMP ISOLATION 100KHZ 8DIP datasheet.pdf
HEAT SINK 37.5 X 37.5 X 19.5MM datasheet.pdf
RES SMD 13K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 19POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
CONN HSG BOX MNT RCPT 16POS datasheet.pdf
CONN RECEPT 20POS 1.27MM datasheet.pdf
MICRO 51C S 20" YEL JACKS NI datasheet.pdf