Taiyo Yuden TLF24HBH6821R2K1
TLF24HBH6821R2K1 picture photo
Mfg. Part Number
TLF24HBH6821R2K1
Brief Description
COMMON MODE CHOKE COIL 6.8MH BOX
Datasheet Download
TLF24HBH6821R2K1.pdf
Availability of TLF24HBH6821R2K1
QUANTITY
TLF24HBH6821R2K1 Order Process
Ship out your order
Specifications of TLF24HBH6821R2K1
Internal Part NumberEIS-TLF24HBH6821R2K1
Number of Lines2
Inductance6.8mH
Current1.2A
DC Resistance (DCR)254 mOhm Max
Impedance-
Operating Temperature-25°C ~ 105°C
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension25mm x 25mm
Height (Max)21mm
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TLF24HBH6821R2K1
Related LinksTLF24HBH, TLF24HBH6821R2K1 Datasheet, Taiyo Yuden Distributor
TLF24HBH6821R2K1 Details Description
Related parts for TLF24HBH6821R2K1
RELAY OPTO AC/DC 60V 1.0A 4-SOP datasheet.pdf
IC OPAMP TRANSIMP 90MHZ 8VSSOP datasheet.pdf
IC BUILDNG BLK SW-CAP DUAL 18DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100 EYELET datasheet.pdf
TAPE POLY FOAM 3" X 5YD datasheet.pdf
CONN HEADER .100" SNGL STR 20POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
Connector Socket 4 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf