Taiyo Yuden TLF9UB203WK1
TLF9UB203WK1 picture photo
Mfg. Part Number
TLF9UB203WK1
Manufacturer
Product Category
Common Mode Chokes
Brief Description
CHOKE COMMON MODE 20000UH
Datasheet Download
TLF9UB203WK1.pdf
Availability of TLF9UB203WK1
QUANTITY
TLF9UB203WK1 Order Process
Ship out your order
Specifications of TLF9UB203WK1
Internal Part NumberEIS-TLF9UB203WK1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Filters
FamilyCommon Mode Chokes
SeriesTLF
PackagingBulk
Filter TypePower or Data Line
Number of Lines2
Inductance20mH
Current180mA
DC Resistance (DCR)6.5 Ohm Max
Impedance150 kOhm
Operating Temperature-25°C ~ 105°C
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension0.669" L x 0.433" W (17.00mm x 11.00mm)
Height (Max)0.630" (16.00mm)
Package / CaseVertical, 4 PC Pin
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TLF9UB203WK1
Related LinksTLF9UB, TLF9UB203WK1 Datasheet, Taiyo Yuden Distributor
TLF9UB203WK1 Details Description
Related parts for TLF9UB203WK1
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 EYELET datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 1KV X7R 1808 datasheet.pdf
SPEAKER 8OHM .5W 83DB 36MM datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
DIODE ZENER 7.5V 200MW SOD323 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 6POS PIN datasheet.pdf
GT 10C 4#12 6#16 SKT RECP LINE datasheet.pdf
Low Voltage 2MHz Step-Up DC/DC Converter IC datasheet.pdf