TE Connectivity Raychem Cable Protection TN-191114-15-9
TN-191114-15-9 picture photo
Mfg. Part Number
TN-191114-15-9
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL ID PRODUCTS
Datasheet Download
TN-191114-15-9.pdf
Availability of TN-191114-15-9
QUANTITY
TN-191114-15-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of TN-191114-15-9
Internal Part NumberEIS-TN-191114-15-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package15,000
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesTN
Packaging15000 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size0.75" x 0.45" (19.1mm x 11.4mm)