Panduit TNC100LG2
TNC100LG2 picture photo
Mfg. Part Number
TNC100LG2
Manufacturer
Product Category
Wire Ducts, Raceways - Accessories
Brief Description
SLOTTED WALL WIRING DUCT REPL
Datasheet Download
TNC100LG2.pdf
Availability of TNC100LG2
QUANTITY
TNC100LG2 Order Process
Ship out your order
Specifications of TNC100LG2
Internal Part NumberEIS-TNC100LG2
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Category Cables, Wires - Management
FamilyWire Ducts, Raceways - Accessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TNC100LG2
Related LinksTNC1, TNC100LG2 Datasheet, Panduit Distributor
TNC100LG2 Details Description
Related parts for TNC100LG2
POT 50K OHM 1/20W LINEAR datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 75A D2PAK datasheet.pdf
CONN HEADER .100 SNGL R/A 34POS datasheet.pdf
SCREWDRIVER TORX T10 6.5" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
RES SMD 40.2 OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 75W datasheet.pdf
WOUND BEAD UH datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
CAP FILM 24UF 5% 400VDC AXIAL datasheet.pdf