Nearson Inc. TPCB02593-12-AM-AGDP-L
TPCB02593-12-AM-AGDP-L picture photo
Mfg. Part Number
TPCB02593-12-AM-AGDP-L
Manufacturer
Product Category
RF Antennas
Brief Description
ANTENNA EMBEDDED MICROSTRIPE R/A
Datasheet Download
TPCB02593-12-AM-AGDP-L.pdf
Availability of TPCB02593-12-AM-AGDP-L
QUANTITY
TPCB02593-12-AM-AGDP-L Order Process
Ship out your order
Specifications of TPCB02593-12-AM-AGDP-L
Internal Part NumberEIS-TPCB02593-12-AM-AGDP-L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Antennas
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TPCB02593-12-AM-AGDP-L
Related LinksTPCB02593-1, TPCB02593-12-AM-AGDP-L Datasheet, Nearson Inc. Distributor
TPCB02593-12-AM-AGDP-L Details Description
Related parts for TPCB02593-12-AM-AGDP-L
MOSFET N-CH 200V 3.3A TO-262 datasheet.pdf
RES SMD 75 OHM 5% 3W Z BEND datasheet.pdf
IC REG BUCK BOOST INV 12V 8SOIC datasheet.pdf
IC REG CTRLR SGL 5V SOT223 datasheet.pdf
POLYSWITCH PTC RESET 1.1A HOLD datasheet.pdf
RES 15 OHM 5% 10W WIREWOUND AXL datasheet.pdf
CAP CER 100PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
ACCY MOUNT BMM 3/4 A195 RTNM datasheet.pdf
RES 187 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
MULTI-PAIR 22COND 22AWG 1000' datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD datasheet.pdf