Murata Electronics North America TPSKA6M50B00-R3
TPSKA6M50B00-R3 picture photo
Mfg. Part Number
TPSKA6M50B00-R3
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
TPSKA6M50B00-R3.pdf
Availability of TPSKA6M50B00-R3
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
TPSKA6M50B00-R3 Order Process
Ship out your order
Specifications of TPSKA6M50B00-R3
Internal Part NumberEIS-TPSKA6M50B00-R3
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship TPSKA6M50B00-R3 today.
SeriesTPSKA6M50
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-TPSKA6M50B00-R3
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksTPSKA6M, TPSKA6M50B00-R3 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
TPSKA6M50B00-R3 Details Description
Related parts for TPSKA6M50B00-R3
CAP CER 2200PF 10V SL 0402 datasheet.pdf
RES SMD 2.49K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 0.1UF 35V 10% RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
SENSOR 3000PSIS M12 4-20 MA datasheet.pdf
CABLE 4COND 8AWG BLACK 1000' datasheet.pdf
BOARD TARGET ACCESS A1101R08C datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS INLINE PIN datasheet.pdf
CAP FILM 5.1NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf