FFF TS02518D00J0G
TS02518D00J0G picture photo
Mfg. Part Number
TS02518D00J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
508 TB PLU PLU WF HOOK/B
Datasheet Download
TS02518D00J0G.pdf
Availability of TS02518D00J0G
QUANTITY
TS02518D00J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of TS02518D00J0G
Internal Part NumberEIS-TS02518D00J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package160
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TS02518D00J0G
Related LinksTS0251, TS02518D00J0G Datasheet, FFF Distributor
TS02518D00J0G Details Description
Related parts for TS02518D00J0G
FIXED IND 120UH 1.1A 250 MOHM datasheet.pdf
IC 1-OF-4 FET MUX/DEMUX 16SOIC datasheet.pdf
RES SMD 24K OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
SWITCH KEYLOCK 19MM KEYCODE 012 datasheet.pdf
KIT REF DES INTELL DISPLAY 3.5" datasheet.pdf
RES 2.21K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 6.8M OHM 5% 1/3W 1206 datasheet.pdf
RES 558 OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO-214AC datasheet.pdf
TFIT POLY MOLDED P datasheet.pdf
RF HBT PROG 5BIT COUNTER 24QFN datasheet.pdf
CAP FILM 24NF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf