FFF TS04A15D00J0G
TS04A15D00J0G picture photo
Mfg. Part Number
TS04A15D00J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
750 TB PLU PLU WF HOOK/B
Datasheet Download
TS04A15D00J0G.pdf
Availability of TS04A15D00J0G
QUANTITY
TS04A15D00J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of TS04A15D00J0G
Internal Part NumberEIS-TS04A15D00J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package130
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TS04A15D00J0G
Related LinksTS04A1, TS04A15D00J0G Datasheet, FFF Distributor
TS04A15D00J0G Details Description
Related parts for TS04A15D00J0G
DIODE ZENER 150V 5W AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER .100 SINGL R/A 28POS datasheet.pdf
FIXED IND 39NH 300MA 600 MOHM datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 1.5K OHM 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
TVS DIODE 43.6VWM 70.1VC DO204AC datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 5POS R/A 7.5MM datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROCESS 24V 18-36V datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
CONN EDGE HL .100 26POS datasheet.pdf