FFF TS12015B00J0G
TS12015B00J0G picture photo
Mfg. Part Number
TS12015B00J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
762 TB PLU PLU HOOK/E
Datasheet Download
TS12015B00J0G.pdf
Availability of TS12015B00J0G
QUANTITY
TS12015B00J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of TS12015B00J0G
Internal Part NumberEIS-TS12015B00J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package60
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TS12015B00J0G
Related LinksTS1201, TS12015B00J0G Datasheet, FFF Distributor
TS12015B00J0G Details Description
Related parts for TS12015B00J0G
FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
LED 5MM RT ANG SUP DIFF RED PCMN datasheet.pdf
Connector Receptacle 40 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
PWR SUP 15V 10W 0.70A datasheet.pdf
TRANS PNP 45V 0.2A SC-62 datasheet.pdf
HEADER 16POS STR DUAL INSUL 2ROW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
2MM WTB RCPT HSG NYL NAT 13CKT datasheet.pdf
FIXED IND 220NH 70MA 6.2 OHM SMD datasheet.pdf
HDM/FA SAPR.180F.430O LM CONT datasheet.pdf
47UF 200V 18X40 105C RAD datasheet.pdf