FFF TS13310B00J0G
TS13310B00J0G picture photo
Mfg. Part Number
TS13310B00J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
381 TB PLU PLU HOOK/BACK
Datasheet Download
TS13310B00J0G.pdf
Availability of TS13310B00J0G
QUANTITY
TS13310B00J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of TS13310B00J0G
Internal Part NumberEIS-TS13310B00J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package70
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TS13310B00J0G
Related LinksTS1331, TS13310B00J0G Datasheet, FFF Distributor
TS13310B00J0G Details Description
Related parts for TS13310B00J0G
RES SMD 78.7 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 1A 20HTSSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 56POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN BNC JACK STR 75 OHM SOLDER datasheet.pdf
RES CHAS MNT 330 OHM 5% 10W datasheet.pdf
TRANS NPN 400V 4A DPAK datasheet.pdf
RES SMD 10 OHM 1% 1/5W 0805 datasheet.pdf
RES 18.2K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 1.1A 140 MOHM SMD datasheet.pdf
IC MMIC AMP HBT 5GHZ SOT89 datasheet.pdf
CAP FILM 400VDC 0.011UF RADIAL datasheet.pdf