Murata Electronics North America TS3-45A03 45.000MHZ
TS3-45A03 45.000MHZ picture photo
Mfg. Part Number
TS3-45A03 45.000MHZ
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
TS3-45A03 45.000MHZ.pdf
Availability of TS3-45A03 45.000MHZ
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of TS3-45A03 45.000MHZ, we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. TS3-45A03 45.000MHZ can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for TS3-45A03 45.000MHZ, Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
TS3-45A03 45.000MHZ Order Process
Ship out your order
Specifications of TS3-45A03 45.000MHZ
Internal Part NumberEIS-TS3-45A03 45.000MHZ
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship TS3-45A03 45.000MHZ today.
SeriesTS3-45A03 4
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD-DIP
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-TS3-45A03 45.000MHZ
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksTS3-45A03, TS3-45A03 45.000MHZ Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
TS3-45A03 45.000MHZ Details Description
Related parts for TS3-45A03 45.000MHZ
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 110V datasheet.pdf
IC EEPROM 256KBIT 150NS 28TSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 200W datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M4 NYLON 26MM datasheet.pdf
CONN DIN SOCKET 96POS R/A GOLD datasheet.pdf
HPP V4 HYBRID C-PFT SET 4+3P datasheet.pdf
GDT 600V 20% 20KA T/H FAIL SHORT datasheet.pdf
S-TEK M VERT 10POS PCB datasheet.pdf