E-Switch TSAMW-3.3-260-U-TR
TSAMW-3.3-260-U-TR picture photo
Mfg. Part Number
TSAMW-3.3-260-U-TR
Manufacturer
Product Category
Tactile Switches
Brief Description
SWITCH TACTILE
Datasheet Download
TSAMW-3.3-260-U-TR.pdf
Availability of TSAMW-3.3-260-U-TR
QUANTITY
TSAMW-3.3-260-U-TR Order Process
Ship out your order
Specifications of TSAMW-3.3-260-U-TR
Internal Part NumberEIS-TSAMW-3.3-260-U-TR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Switches
FamilyTactile Switches
SeriesTS
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TSAMW-3.3-260-U-TR
Related LinksTSAMW-3.3, TSAMW-3.3-260-U-TR Datasheet, E-Switch Distributor
TSAMW-3.3-260-U-TR Details Description
Related parts for TSAMW-3.3-260-U-TR
CONN EDGECARD 140PS R/A .100 SLD datasheet.pdf
FUSE 11A 1000V FAST .406X1.5" datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 1A 6DFN datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom or Top Entry 16 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
FUSE CERM 5X25MM M/TL .160A 250V datasheet.pdf
CAP FILM 0.18UF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf
RES 55.7 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.21M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
VHDM 8 ROW OPEN END BP datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
50+50 DIL EXT P/HDR 6MM datasheet.pdf