TE Connectivity AMP Connectors TSAS-NR501-X-25MM
TSAS-NR501-X-25MM picture photo
Mfg. Part Number
TSAS-NR501-X-25MM
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
HEAT SHRINK
Datasheet Download
TSAS-NR501-X-25MM.pdf
Availability of TSAS-NR501-X-25MM
QUANTITY
TSAS-NR501-X-25MM Order Process
Ship out your order
Specifications of TSAS-NR501-X-25MM
Internal Part NumberEIS-TSAS-NR501-X-25MM
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Cables, Wires - Management
FamilyAccessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TSAS-NR501-X-25MM
Related LinksTSAS-NR5, TSAS-NR501-X-25MM Datasheet, TE Connectivity AMP Connectors Distributor
TSAS-NR501-X-25MM Details Description
Related parts for TSAS-NR501-X-25MM
PATCHCORD BANA PLUG SET/10 48" datasheet.pdf
CONN HEADER 26POS R/A NO LATCH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 120V datasheet.pdf
CONN PLUG 30POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 5000K 2SMD datasheet.pdf
FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM datasheet.pdf
F3SJ-A2495P30 datasheet.pdf
XG4 24AWG 7/32 2C BRAID 300V datasheet.pdf