Vishay Semiconductor/Opto Division TSSP58P38TR
TSSP58P38TR picture photo
Mfg. Part Number
TSSP58P38TR
Brief Description
SMD PH.MODULE 38KHZ T.VIEW
Datasheet Download
TSSP58P38TR.pdf
Availability of TSSP58P38TR
QUANTITY
TSSP58P38TR Order Process
Ship out your order
Specifications of TSSP58P38TR
Internal Part NumberEIS-TSSP58P38TR
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)4 (72 Hours)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,300
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TSSP58P38TR
Related LinksTSSP5, TSSP58P38TR Datasheet, Vishay Semiconductor/Opto Division Distributor
TSSP58P38TR Details Description
Related parts for TSSP58P38TR
IDC CABLE - AKR24H/AE24M/AKR24H datasheet.pdf
RES 900 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC EEPROM 64KBIT 400KHZ SOT23-5 datasheet.pdf
CABLE USB-A TO MICRO USB-A 1M datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W datasheet.pdf
RES 221 OHM 1.5W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 5A SPST datasheet.pdf