Epson TSX-3225 26.0000MF10P-AC3
TSX-3225 26.0000MF10P-AC3 picture photo
Mfg. Part Number
TSX-3225 26.0000MF10P-AC3
Manufacturer
Product Category
Crystals
Brief Description
CRYSTAL 26.00 MHZ 9.0PF SMD
Datasheet Download
TSX-3225 26.0000MF10P-AC3.pdf
Availability of TSX-3225 26.0000MF10P-AC3
QUANTITY
TSX-3225 26.0000MF10P-AC3 Order Process
Ship out your order
Specifications of TSX-3225 26.0000MF10P-AC3
Internal Part NumberEIS-TSX-3225 26.0000MF10P-AC3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesCrystals
Standard Package250
Category Crystals and Oscillators
FamilyCrystals
SeriesTSX-3225
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMHz Crystal
Frequency26MHz
Frequency Stability±10ppm
Frequency Tolerance±10ppm
Load Capacitance9pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-20°C ~ 85°C
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TSX-3225 26.0000MF10P-AC3
Related LinksTSX-3225 26., TSX-3225 26.0000MF10P-AC3 Datasheet, Epson Distributor
TSX-3225 26.0000MF10P-AC3 Details Description
Related parts for TSX-3225 26.0000MF10P-AC3
IC 24-BIT FET BUS SW 56-SSOP datasheet.pdf
PANEL FRONT 19X14X0.13" GREY datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 6POS JAM NUT PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
CONN PLUG BTB 60POS DL VERT SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS INLINE PIN datasheet.pdf
CAP CER 150PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
MOTORIZED VRBLE TRANSF 280V 10A datasheet.pdf
LED 5MM COOL WHITE CLR 12V S5.7S datasheet.pdf
CRYSTAL 32.000 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf