Epson TSX-3225 26.0000MF10P-AS6
TSX-3225 26.0000MF10P-AS6 picture photo
Mfg. Part Number
TSX-3225 26.0000MF10P-AS6
Brief Description
CRYSTAL 26.00 MHZ 8.5PF SMD
Datasheet Download
TSX-3225 26.0000MF10P-AS6.pdf
Availability of TSX-3225 26.0000MF10P-AS6
QUANTITY
TSX-3225 26.0000MF10P-AS6 Order Process
Ship out your order
Specifications of TSX-3225 26.0000MF10P-AS6
Internal Part NumberEIS-TSX-3225 26.0000MF10P-AS6
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesCrystals
Standard Package2,000
TypeMHz Crystal
Frequency26MHz
Frequency Stability±10ppm
Frequency Tolerance±10ppm
Load Capacitance8.5pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-20°C ~ 85°C
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TSX-3225 26.0000MF10P-AS6
Related LinksTSX-3225 26., TSX-3225 26.0000MF10P-AS6 Datasheet, Epson Distributor
TSX-3225 26.0000MF10P-AS6 Details Description
Related parts for TSX-3225 26.0000MF10P-AS6
CONN RECEPT 110POS 1MM DUAL SMD datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 35V 20% 2917 datasheet.pdf
IC INVERTER QUAD 4-INPUT 48SSOP datasheet.pdf
RES 6.80K OHM 5W 5% RADIAL datasheet.pdf
OPTOISO 5KV DARL W/BASE 8SMD datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 36W datasheet.pdf
WING LOCK WIRE CONNEC GREEN GR datasheet.pdf
CAP TANT 120UF 5% 10V AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
508 TB SPR PLU WF MIDDLE datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X25MM LCKD RTR 24VDC datasheet.pdf
24 BIT 192KHZ 6 CHANNEL CODEC WITH VOLUME CONTROL IC datasheet.pdf