Epson TSX-3225 26.0000MF10Y-K3
TSX-3225 26.0000MF10Y-K3 picture photo
Mfg. Part Number
TSX-3225 26.0000MF10Y-K3
Brief Description
CRYSTAL 26.00 MHZ 10.0PF SMD
Datasheet Download
TSX-3225 26.0000MF10Y-K3.pdf
Availability of TSX-3225 26.0000MF10Y-K3
QUANTITY
TSX-3225 26.0000MF10Y-K3 Order Process
Ship out your order
Specifications of TSX-3225 26.0000MF10Y-K3
Internal Part NumberEIS-TSX-3225 26.0000MF10Y-K3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesCrystals
Standard Package250
Category Crystals and Oscillators
FamilyCrystals
SeriesTSX-3225
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMHz Crystal
Frequency26MHz
Frequency Stability±10ppm
Frequency Tolerance±10ppm
Load Capacitance10pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-30°C ~ 85°C
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TSX-3225 26.0000MF10Y-K3
Related LinksTSX-3225 26., TSX-3225 26.0000MF10Y-K3 Datasheet, Epson Distributor
TSX-3225 26.0000MF10Y-K3 Details Description
Related parts for TSX-3225 26.0000MF10Y-K3
IC DDR2 SDRAM 256MBIT 3NS 84FBGA datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 100A TDSON-8 datasheet.pdf
RES SMD 3.24K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CAP FEEDTHRU 220PF 50V X7R 0612 datasheet.pdf
SENSOR 200PSI 3/8-24 UNF 1-5V datasheet.pdf
RES SMD 470 OHM 1% 0.15W 0603 datasheet.pdf
RES 806 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 70.1VWM 113VC DO215AB datasheet.pdf
BOX S STEEL 21.65"L X 13.78"W datasheet.pdf
CTV 11C 11#12 PIN RECP datasheet.pdf
TV 6C 6#20 PIN RECP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT datasheet.pdf