Epson TSX-3225 26.0000MF10Z-A0
TSX-3225 26.0000MF10Z-A0 picture photo
Mfg. Part Number
TSX-3225 26.0000MF10Z-A0
Brief Description
CRYSTAL 26.00 MHZ12.5PF SMD
Datasheet Download
TSX-3225 26.0000MF10Z-A0.pdf
Availability of TSX-3225 26.0000MF10Z-A0
QUANTITY
TSX-3225 26.0000MF10Z-A0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TSX-3225 26.0000MF10Z-A0
Internal Part NumberEIS-TSX-3225 26.0000MF10Z-A0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesCrystals
Standard Package1,000
Category Crystals and Oscillators
FamilyCrystals
SeriesTSX-3225
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMHz Crystal
Frequency26MHz
Frequency Stability±10ppm
Frequency Tolerance±10ppm
Load Capacitance12.5pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-20°C ~ 75°C
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.024" (0.60mm)