Epson TSX-3225 26.0000MF10Z-A6
TSX-3225 26.0000MF10Z-A6 picture photo
Mfg. Part Number
TSX-3225 26.0000MF10Z-A6
Brief Description
CRYSTAL 26.00 MHZ12.5PF SMD
Datasheet Download
TSX-3225 26.0000MF10Z-A6.pdf
Availability of TSX-3225 26.0000MF10Z-A6
QUANTITY
TSX-3225 26.0000MF10Z-A6 Order Process
Ship out your order
Specifications of TSX-3225 26.0000MF10Z-A6
Internal Part NumberEIS-TSX-3225 26.0000MF10Z-A6
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesCrystals
Standard Package2,000
Category Crystals and Oscillators
FamilyCrystals
SeriesTSX-3225
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMHz Crystal
Frequency26MHz
Frequency Stability±10ppm
Frequency Tolerance±10ppm
Load Capacitance12.5pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-20°C ~ 75°C
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TSX-3225 26.0000MF10Z-A6
Related LinksTSX-3225 26., TSX-3225 26.0000MF10Z-A6 Datasheet, Epson Distributor
TSX-3225 26.0000MF10Z-A6 Details Description
Related parts for TSX-3225 26.0000MF10Z-A6
IC EEPROM 4KBIT 2MHZ 8MSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS .8MM DL GOLD SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS R/A .050 DIP datasheet.pdf
IC OPAMP CFA 900MHZ 8SOPWRPAD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 25W datasheet.pdf
IC DCDC CTRLR BUCK SYNC 48VQFN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS PIN datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK SMT datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM R-TAB datasheet.pdf
CONN PLUG 30POS INLINE PIN datasheet.pdf
IND INCAND AMBER 28V 6" WIRE datasheet.pdf