Epson TSX-3225 26.0000MF10Z-W6
TSX-3225 26.0000MF10Z-W6 picture photo
Mfg. Part Number
TSX-3225 26.0000MF10Z-W6
Manufacturer
Product Category
Crystals
Brief Description
CRYSTAL 26.00 MHZ 12.0PF SMD
Datasheet Download
TSX-3225 26.0000MF10Z-W6.pdf
Availability of TSX-3225 26.0000MF10Z-W6
QUANTITY
TSX-3225 26.0000MF10Z-W6 Order Process
Ship out your order
Specifications of TSX-3225 26.0000MF10Z-W6
Internal Part NumberEIS-TSX-3225 26.0000MF10Z-W6
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesCrystals
Standard Package2,000
Category Crystals and Oscillators
FamilyCrystals
SeriesTSX-3225
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMHz Crystal
Frequency26MHz
Frequency Stability±10ppm
Frequency Tolerance±10ppm
Load Capacitance12pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-20°C ~ 75°C
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TSX-3225 26.0000MF10Z-W6
Related LinksTSX-3225 26., TSX-3225 26.0000MF10Z-W6 Datasheet, Epson Distributor
TSX-3225 26.0000MF10Z-W6 Details Description
Related parts for TSX-3225 26.0000MF10Z-W6
TERM BLOCK PLUG 13POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV OPEN COLL 5MFP datasheet.pdf
CONN HEADER 31POS 1MM SMD TIN datasheet.pdf
HAND TOOL FRAME W/O POSITIONER datasheet.pdf
RES SMD 51.1K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES 619K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 2 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
RES 330K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 6POS PIN datasheet.pdf