Epson TSX-3225 26.0000MF18X-G0
TSX-3225 26.0000MF18X-G0 picture photo
Mfg. Part Number
TSX-3225 26.0000MF18X-G0
Manufacturer
Product Category
Crystals
Brief Description
CRYSTAL 26.00 MHZ 20.0PF SMD
Datasheet Download
TSX-3225 26.0000MF18X-G0.pdf
Availability of TSX-3225 26.0000MF18X-G0
QUANTITY
TSX-3225 26.0000MF18X-G0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TSX-3225 26.0000MF18X-G0
Internal Part NumberEIS-TSX-3225 26.0000MF18X-G0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesCrystals
Standard Package1,000
Category Crystals and Oscillators
FamilyCrystals
SeriesTSX-3225
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMHz Crystal
Frequency26MHz
Frequency Stability±18ppm
Frequency Tolerance±10ppm
Load Capacitance20pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TSX-3225 26.0000MF18X-G0
Related LinksTSX-3225 26., TSX-3225 26.0000MF18X-G0 Datasheet, Epson Distributor
TSX-3225 26.0000MF18X-G0 Details Description
Related parts for TSX-3225 26.0000MF18X-G0
IC VOICE REC/PLAY 150SEC 28-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC MPU MPC74XX 1.267GHZ 360BGA datasheet.pdf
IC FPGA 215 I/O 281CSP datasheet.pdf
CONN FFC TOP 22POS 1.25MM R/A datasheet.pdf
CAP TANT 120UF 10% 10V AXIAL datasheet.pdf
IC SLIC 1CH 52DB LGBAL 32QFN datasheet.pdf
INDICATOR datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
CAP CER 16PF 500V NP0 1111 datasheet.pdf
500-2A2F-MINI-SAS HD CABLES datasheet.pdf
Isolated, Low VOUT to 70A, Half-Brick DC/DC Converters datasheet.pdf