Epson TSX-3225 45.0000MF10P-AC3
TSX-3225 45.0000MF10P-AC3 picture photo
Mfg. Part Number
TSX-3225 45.0000MF10P-AC3
Brief Description
CRYSTAL 45.00 MHZ 9.0PF SMD
Datasheet Download
TSX-3225 45.0000MF10P-AC3.pdf
Availability of TSX-3225 45.0000MF10P-AC3
QUANTITY
TSX-3225 45.0000MF10P-AC3 Order Process
Ship out your order
Specifications of TSX-3225 45.0000MF10P-AC3
Internal Part NumberEIS-TSX-3225 45.0000MF10P-AC3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesCrystals
Standard Package250
SeriesTSX-3225
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMHz Crystal
Frequency45MHz
Frequency Stability±10ppm
Frequency Tolerance±10ppm
Load Capacitance9pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-20°C ~ 85°C
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TSX-3225 45.0000MF10P-AC3
Related LinksTSX-3225 45., TSX-3225 45.0000MF10P-AC3 Datasheet, Epson Distributor
TSX-3225 45.0000MF10P-AC3 Details Description
Related parts for TSX-3225 45.0000MF10P-AC3
IC LATCH TRANSPRN 16K 3ST 48SSOP datasheet.pdf
OUTSIDE CORNER T70 RACEWAY IVORY datasheet.pdf
RES SMD 23.7 OHM 0.5% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W datasheet.pdf
RES SMD 51.1 OHM 1/4W 0604 WIDE datasheet.pdf
DIODE ZENER 36V 3W DO216AA datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 256KB FLASH 64TQFP datasheet.pdf
BS II DUAL RA datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 12.05"L X 12.05"W datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 0.09A SOT-89 datasheet.pdf