Epson TSX-3225 45.0000MF10P-AK3
TSX-3225 45.0000MF10P-AK3 picture photo
Mfg. Part Number
TSX-3225 45.0000MF10P-AK3
Brief Description
CRYSTAL 45.00 MHZ 10.5PF SMD
Datasheet Download
TSX-3225 45.0000MF10P-AK3.pdf
Availability of TSX-3225 45.0000MF10P-AK3
QUANTITY
TSX-3225 45.0000MF10P-AK3 Order Process
Ship out your order
Specifications of TSX-3225 45.0000MF10P-AK3
Internal Part NumberEIS-TSX-3225 45.0000MF10P-AK3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesCrystals
Standard Package250
SeriesTSX-3225
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMHz Crystal
Frequency45MHz
Frequency Stability±10ppm
Frequency Tolerance±10ppm
Load Capacitance10.5pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-20°C ~ 85°C
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TSX-3225 45.0000MF10P-AK3
Related LinksTSX-3225 45., TSX-3225 45.0000MF10P-AK3 Datasheet, Epson Distributor
TSX-3225 45.0000MF10P-AK3 Details Description
Related parts for TSX-3225 45.0000MF10P-AK3
RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 4.5V datasheet.pdf
CAP TANT 1500UF 4V 20% 2917 datasheet.pdf
MOD PWR ATCA INPUT 3.3V 200W T/H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC VOICE REC/PLAY 50SEC 28-TSOP datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 48QFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
HEATSHRINK FP303MS 3/16-100' WHI datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T766 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CAP CER 24PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf