FFF TT08415000J0G
TT08415000J0G picture photo
Mfg. Part Number
TT08415000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
381 TB PLUGGABLE PLUG
Datasheet Download
TT08415000J0G.pdf
Availability of TT08415000J0G
QUANTITY
TT08415000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of TT08415000J0G
Internal Part NumberEIS-TT08415000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TT08415000J0G
Related LinksTT0841, TT08415000J0G Datasheet, FFF Distributor
TT08415000J0G Details Description
Related parts for TT08415000J0G
CAP POLYMER 33UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf
CONN RECEPT 80POS .5MM SMD GOLD datasheet.pdf
CAP CER 18PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 315MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 60PF 50V NP0 1206 datasheet.pdf
RES 22.9K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 75K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 402 OHM 1.5W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONN MAG-MATE POKE-IN STRIP datasheet.pdf
FIXED IND 390NH 150MA 3.2 OHM datasheet.pdf