FFF TT21215000J0G
TT21215000J0G picture photo
Mfg. Part Number
TT21215000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB PLUGGABLE PLUG
Datasheet Download
TT21215000J0G.pdf
Availability of TT21215000J0G
QUANTITY
TT21215000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of TT21215000J0G
Internal Part NumberEIS-TT21215000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package80
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TT21215000J0G
Related LinksTT2121, TT21215000J0G Datasheet, FFF Distributor
TT21215000J0G Details Description
Related parts for TT21215000J0G
HEADER OPEN SLDRCUP .400 32POS datasheet.pdf
CAP CER 10UF 50V Z5U RADIAL datasheet.pdf
CABLE 2COND 18AWG GRAY 1000' datasheet.pdf
FIXED IND 220UH 720MA 1.15 OHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
A4 NETWORK DRIVE SINGLE PHASE datasheet.pdf
RES 15K OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X30MM L-TAB datasheet.pdf
508 TB PLU PLU WF HOOK/E datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.8V SMD datasheet.pdf
CAP FILM 120NF 10% 100VDC RAD datasheet.pdf