Panduit TTC81Y-10
TTC81Y-10 picture photo
Mfg. Part Number
TTC81Y-10
Brief Description
THERMTRANS COMP LABEL ADH
Datasheet Download
TTC81Y-10.pdf
Availability of TTC81Y-10
QUANTITY
TTC81Y-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of TTC81Y-10
Internal Part NumberEIS-TTC81Y-10
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TTC81Y-10
Related LinksTTC8, TTC81Y-10 Datasheet, Panduit Distributor
TTC81Y-10 Details Description
Related parts for TTC81Y-10
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 36-SSOP datasheet.pdf
CONN HOUSING 46POS 2MM W/KEY datasheet.pdf
CAP CER 18PF 500V 1111 datasheet.pdf
KIT EVAL FOR MAX9061 datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
RES 255K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 7.5 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN SOCKET 52POS R/A .050" T/H datasheet.pdf