TE Connectivity Raychem Cable Protection TTP600WE-10
TTP600WE-10 picture photo
Mfg. Part Number
TTP600WE-10
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL IDENTIFICATION TAPE
Datasheet Download
TTP600WE-10.pdf
Availability of TTP600WE-10
QUANTITY
TTP600WE-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of TTP600WE-10
Internal Part NumberEIS-TTP600WE-10
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesTTP
PackagingRoll
TypeLabel
Label TypeContinuous
Label Size6.00" x 100' (152.4mm x 30.5m)
MaterialPolyester
ColorWhite
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TTP600WE-10
Related LinksTTP60, TTP600WE-10 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
TTP600WE-10 Details Description
Related parts for TTP600WE-10
IC SRL CONFG EEPROM 512K LV 8DIP datasheet.pdf
RES SMD 80.6 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 300PF 14KV R7 DISK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
RES 2.02K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR AS3661 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .156" datasheet.pdf
OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CAP CER 30PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
FUSE BLOCK CART 600V 100A DIN datasheet.pdf