Amphenol Aerospace Operations TV06RL-15-18JN
TV06RL-15-18JN picture photo
Mfg. Part Number
TV06RL-15-18JN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 18C 18#20 SKT PLUG
Datasheet Download
TV06RL-15-18JN.pdf
Availability of TV06RL-15-18JN
QUANTITY
TV06RL-15-18JN Order Process
Ship out your order
Specifications of TV06RL-15-18JN
Internal Part NumberEIS-TV06RL-15-18JN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TV06RL-15-18JN
Related LinksTV06RL-, TV06RL-15-18JN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TV06RL-15-18JN Details Description
Related parts for TV06RL-15-18JN
RES 15K OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC OPAMP GP 10MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
TRANSCEIVER CAN 3.3V 14-SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 150NH 130MA 630 MOHM datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 20.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
SWITCH SLIDE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 300W datasheet.pdf
1.25MM M HSG 50POS SMT datasheet.pdf
CAP FILM 1NF 10% 400VDC AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 6800UF 20% 100V SNAP datasheet.pdf