Amphenol Aerospace Operations TV06RW-15-18SC
TV06RW-15-18SC picture photo
Mfg. Part Number
TV06RW-15-18SC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 18C 18#20 SKT PLUG
Datasheet Download
TV06RW-15-18SC.pdf
Availability of TV06RW-15-18SC
QUANTITY
TV06RW-15-18SC Order Process
Ship out your order
Specifications of TV06RW-15-18SC
Internal Part NumberEIS-TV06RW-15-18SC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TV06RW-15-18SC
Related LinksTV06RW-, TV06RW-15-18SC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TV06RW-15-18SC Details Description
Related parts for TV06RW-15-18SC
IDC CABLE - CSC20G/AE20M/CSC20G datasheet.pdf
IC NVSRAM 1MBIT 100NS 32EDIP datasheet.pdf
TRANS 2PNP PREBIAS 0.2W SOT363 datasheet.pdf
IDC CABLE- AKR14B/AE14M/AKR14B datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 66POS JAMNUT SCKT datasheet.pdf
RES SMD 91K OHM 5% 1.5W 2512 datasheet.pdf
CAP CER 200PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 25W datasheet.pdf
RES SMD 6.19K OHM 0.1% 1/5W 1005 datasheet.pdf