Amphenol Aerospace Operations TV07DT-21-121S-S1AD
TV07DT-21-121S-S1AD picture photo
Mfg. Part Number
TV07DT-21-121S-S1AD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 121C 121#23 SKT RECP
Datasheet Download
TV07DT-21-121S-S1AD.pdf
Availability of TV07DT-21-121S-S1AD
QUANTITY
TV07DT-21-121S-S1AD Order Process
Ship out your order
Specifications of TV07DT-21-121S-S1AD
Internal Part NumberEIS-TV07DT-21-121S-S1AD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TV07DT-21-121S-S1AD
Related LinksTV07DT-21, TV07DT-21-121S-S1AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TV07DT-21-121S-S1AD Details Description
Related parts for TV07DT-21-121S-S1AD
RES 806 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPST 20A 125V datasheet.pdf
CONV DC/DC 10W 12VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
MOSFET N-CH 650V 12A TO-220FI datasheet.pdf
CAP CER 390PF 200V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 121 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 237 OHM 0.1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 16A SPST datasheet.pdf
CONN HDR 42POS 1.27MM T/H datasheet.pdf
CONN HDR 48POS 2.54MM T/H datasheet.pdf